Najlepsze telewizory 24 calowe

Najlepsze telewizory 24 calowe

18 stycznia 2022 0 przez admin

Wielkość ekranu jest dość istotna, jeśli chodzi o telewizory, i choć 50-calowy lub 65-calowy telewizor może być świetną opcją, nie zawsze jest bardzo wygodny. W średniej wielkości sypialni, a może w kuchni lub nawet w przyczepie kempingowej, korzystanie z telewizora tej wielkości jest jak siedzenie w pierwszym rzędzie w kinie – nie jest to dobre dla przestrzeni, z którą pracujesz, ani dla Twoich oczu.

Jakie są najlepsze telewizory 24 calowe?

Chociaż idealna wielkość ekranu zależy od osobistych preferencji, wszyscy uwielbiamy wrażenia dużego kina podczas oglądania naszych ulubionych programów telewizyjnych i filmów. Jednak dla tych z Was, którzy nie chcą, aby masywny telewizor zajmował miejsce w sypialni, kuchni, a nawet w przyczepie kempingowej, zebraliśmy najlepsze 24-calowe telewizory, które można kupić już teraz.

Kiedy wybrać telewizor 24 calowy?

Telewizor 24-calowy jest świetny do mniejszych sypialni, takich jak te w salach uniwersyteckich, lub może na półce w kuchni, ale nie jest idealny do większych przestrzeni. W większych pomieszczeniach, 32-calowe telewizory są lepsze, jeśli planujesz siedzieć w odległości czterech stóp, lub bardziej idealnie 42-calowe, jeśli planujesz siedzieć w odległości pięciu stóp.

Czy wybrać 24-calowy telewizor Sony Bravia do salonu, czy zdecydować się na większy? To zależy od przestrzeni, jaką dysponujesz. Jeśli masz mały pokój i chcesz mieć możliwość oglądania z odległości kilku stóp od ekranu, 24-calowy telewizor Sony Bravia będzie odpowiedni. Ale jeśli szukasz telewizora panoramicznego do sypialni, prawdopodobnie warto pomyśleć o większym rozmiarze.

Dla mniejszych sypialni, 24-calowe telewizory są świetnym rozwiązaniem. Na stoliku w sypialni, zamontowane na ścianie lub przymocowane do stojaka telewizyjnego, mogą być umieszczone tam, gdzie ich potrzebujesz. Są nawet na tyle małe, że w razie potrzeby zmieszczą się w szafkach kuchennych.

JVC 24 cale

Stworzony dla nowoczesnej, obeznanej z technologią rodziny, ten inteligentny 24-calowy telewizor JVC jest pełen funkcji. Posiada ultra-ostry wyświetlacz o rozdzielczości 8 milionów pikseli, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie swoje ulubione programy dzięki wbudowanemu tunerowi Freeview HD, podczas gdy Netflix, Prime Video i YouTube to idealne opcje rozrywki, gdy nie korzystasz ze streamingu.

TV Sharp 24 cale

Ten 24-calowy telewizor LCD jest przeznaczony dla świadomych budżetu nabywców, którzy szukają dużego ekranu, który nadal oferuje Freeview HD. Posiada on wbudowany system audio Harmon Kardon, a liczba złączy wejściowych pozwoli Ci na podłączenie do wielu urządzeń. Ponadto, jeśli masz istniejące konto Netflix lub Amazon Prime, będziesz miał dostęp do tych usług strumieniowych za pośrednictwem dostarczonego pilota zdalnego sterowania.

TV LED Toshiba 24 cale

Ten telewizor LED HD ready firmy Toshiba to doskonały wybór do sypialni. Jest wyposażony w ekran LED i wykorzystuje połączenie podświetlenia diodami elektroluminescencyjnymi (LED) i lampami fluorescencyjnymi o zimnej katodzie (CCFL). Dzięki temu obraz jest wyraźny, jasny i kolorowy, co z pewnością zrobi wrażenie. Co więcej, telewizor Toshiba smart TV jest wyposażony w najnowsze funkcje inteligentne, takie jak WiFi i funkcje internetowe. Aby mieć dostęp do ulubionych filmów i treści, wystarczy je przesyłać strumieniowo lub pobierać za pośrednictwem sieci domowej. Dzięki antyodblaskowej konstrukcji ekranu możesz oglądać nawet w nocy, nie męcząc oczu.